Komentowana treść: Games TOP10 za wrzesień
[#1] Re: Games TOP10 za wrzesień
Ruff'n Tumble - zaliczył to ktoś za jednym podejściem? ;)
[#2] Re: Games TOP10 za wrzesień

@El Amigos, post #1

piles dzis ? :)
[#3] Re: Games TOP10 za wrzesień

@El Amigos, post #1

Ciekawe, czy komuś się to kiedyś udało, ale to jest chyba niemożliwe... Albo przynajmniej bardzo trudne. :)
[#4] Re: Games TOP10 za wrzesień

@Dawi, post #3

R'n'T bardzo mi sie podoba, przeszedlem ja kilka razy. Od jakiegos czasu gram tylko po to zeby uzbierac jak najwiecej punktow. Moj rekord to ok 726000.
[#5] Re: Games TOP10 za wrzesień

@Dawi, post #3

Nie wiem czy mnie dobrze rozumiecie, nie chodzi mi o zaliczenie gry za pierwszym razem (pierwszy kontakt z grą i od razu sukces), tylko o zaliczenie jej poprzez przejście wszystkich czterech światów w ciągu jednej gry. Można oczywiście przedtem potrenować do woli. ;)

Gra była tak złożona, że aby ją przejść trzeba było zaliczyć wszystkie cztery światy w ciągu jednej gry. Rozpoczęcie od 2/3/4 levelu (i pomyślne jego ukończenie) zawsze kończyło się game over. Przynajmniej ja tak miałem w wersji WHD.
[#6] Re: Games TOP10 za wrzesień

@El Amigos, post #5

Ja Cię dobrze zrozumiałem. Po prostu wydaje mi się niemożliwe przejście całej tej gry za jednym zamachem zwłaszcza, gdy sobie pomyślę o tym levelu w zamku...

Ostatnia edycja: 14.10.08 21:15:30
[#7] Re: Games TOP10 za wrzesień

@Dawi, post #6

Da się. Trzeba mieć porządny, precyzyjny joy i "trochę" wolnego czasu. :)
[#8] Re: Games TOP10 za wrzesień

@APC74, post #7

Mi się nigdy nie udało, ale za każdym razem kiedy gram w Ruff N Tumble jestem pełen podziwu dla autorów - grafika, animacja, design i muzyka - coś pięknego. Bije na głowę przereklamowanego Superfroga i Jamesa Ponda / Robocoda razem wziętych :)

RnT to moja ulubiona platformówka na Amidze.
[#9] Re: Games TOP10 za wrzesień

@APC74, post #7

PS. A co do joya to ja używam pada od Sega Mega Drive :)

Mega Drive Control Pad

Wtedy "Franko" przypomina bijatyki z automatów =)
[#10] Re: Games TOP10 za wrzesień

@skipp, post #9

Jak to jest z tym padem ???
Czytałem gdzieś że wystarczy zamienić / wyciąć któryś pin...
Ma ktoś schemat?? Od swojego MD mam więcej niż 2 pady, chętnie przerobie jeden do Amisi.

A co do RnT - zaraz po Soccer Kidzie , SFrogu i Ricku Dangerousie jedna z najukochańszych gier dzieciństwa :D
[#11] Re: Games TOP10 za wrzesień

@Logan, post #10

Ja nic nie przerabiałem, podłączyłem i działa! Jak na zdjęciu, mam pada oryginalnego, 3-przyciskowego - są jeszcze nowsze, 6-przyciskowe, ale nie wiem czy one działają z Ami.

Może jak chcesz używać drugiego przycisku (tak jak w padzie z CD32) to trzeba coś przerabiać, ale ja póki co używam tylko przycisku "B" jako fire bez żadnych przeróbek...



Ostatnia edycja: 16.10.08 07:20:13
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem